Yaşam

Bruce Willis’in Kızı Tallulah Willis, Babasının Sağlık Durumuyla İlgili Yeni Bir Açıklama Yaptı

Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerikalı emekli sinema oyuncusu Bruce Willis’e geçen yıl frontotemporal demans teşhisi konuldu. Ünlü oyuncunun kızı Tallulah Willis, babasının son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hard Death, The Sixth Sense ve Blue Moon gibi yapımların yıldızına, beynin belirli bölgelerindeki fonksiyon bozuklukları sonucu ortaya çıkan ve yetenek kaybına neden olan afazi tanısı konuldu.

Daha sonra rahatsızlığı nedeniyle beyazperdeye veda eden oyuncunun frontotemporal demans hastası olduğu açıklandı.

Bir süredir ortalıktan kaybolan oyuncu hakkında kızı Tallulah Willis açıklamalarda bulundu. The Drew Barrymore Show’a konuk olan Tallulah, babasının sağlık durumunun stabil olduğunu belirtti.

resimler.squarespace-cdn.com

Tallulah, babasının şu anda kendisini ve kardeşlerini tanıdığını belirterek, “O da aynı… Sanırım bunu hastalık sürecinde öğrendim, isteyebileceğiniz en iyi şey bu.”

Ve onunla birlikteyken gördüğüm şey aşktır. O benim babam ve beni seviyor. “Ona baktığımda onun benim babam olduğunu ve beni sevdiğini görebiliyorum” dedi.

Film yapımcısı Glenn Gordon Caron geçenlerde ünlü oyuncu hakkında şunları söylemişti: “Hayatı seviyordu, her sabah uyanıp hayatı dolu dolu yaşamayı seviyordu. Artık sanki hayatı bir ekrandan izliyor gibi. Benim kim olduğumu anladığını hissediyorum.” Ziyarete geldiğimde ilk 1-3 dakika. Tam konuşamıyor. Kitap okurdu.” “Çok sevdi ama şimdi okuyamıyor” dedi.

guzelyurthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu