Haber
Alaçatıspor Emirdağspor ile berabere kaldı
![](https://kelesajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/alacatispor-emirdagspor-ile-berabere-kaldi-qIL3lMsJ.webp)
Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden Alaçatıspor, ligin 3. haftasında deplasmanda Emirdağspor ile golsüz berabere kaldı.
Ligin güçlü takımlarından Alaçatıspor, deplasmandan golsüz beraberlikle döndü ve bu hafta averaj farkıyla 7 puanla lig liderliğini korudu. Alaçatıspor yerel derbi maçını 5 Kasım Pazar günü Çeşme Belediyespor’u konuk edecek. Güvenlik nedeniyle alınan karar nedeniyle Çeşme Belediyespor taraftarları mahalli derbi maçına alınmayacak. – İZMİR